EΥΚΑΙΡΙΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑΣ ΤΩΝ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΤΟΥ ΠΜΣ ΒΙΟΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑ - 10 ΜΑΪΟΥ 16:00

Friday 28 Απριλίου 2023 ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ ΣΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΚΠΑ

Την Τετάρτη  10/5 και ώρα 16:00-18:00 θα πραγματοποιηθεί εκδήλωση στο Αμφιθέατρο Φυσιολογίας στην Ιατρική Σχολή ΕΚΠΑ (Μ. Ασίας 75, Γουδή) με
θέμα:

Ενημέρωση για τις ευκαιρίες επαγγελματικής σταδιοδρομίας των αποφοίτων του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΠΜΣ) στη "Βιοστατιστική & Επιστήμη Δεδομένων Υγείας" της Ιατρικής Σχολής και του τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ.

Θα μιλήσουν απόφοιτοι του μεταπτυχιακού που εργάζονται στην Ελλάδα και το εξωτερικό σε πανεπιστήμια, ιδιωτικές εταιρείες και άλλους φορείς. Σκοπός της εκδήλωσης είναι να ενημερωθούν οι φοιτητές και απόφοιτοι του ΠΜΣ, καθώς και άτομα που ενδιαφέρονται να εγγραφούν σε αυτό,  για τις ευκαιρίες επαγγελματικής σταδιοδρομίας.

Ανακοίνωση έχει αναρτηθεί και στο facebook του ΠΜΣ «Βιοστατιστική & Επιστήμη Δεδομένων Υγείας»

www.facebook.com/groups/118580238165034/